Strona Roku 2009 Miło nam poinformować Państwa, że nasz serwis Hotelisko.pl został odznaczony tytułem "Złota Strona Roku" tygodnika Wprost. Jest to najwyższe odznaczenie w konkursie, świadczące o naszej popularności.
Nasze serwisy
więcej serwisów
 
Grupa Hotelisko.pl
Grupa Hotelisko.pl to ogólnopolska sieć serwisów turystyczno-noclegowych. Oferujemy reklamę w Internecie dla hoteli, pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych, kwater prywatnych i wszystkich innych obiektów noclegowych.

W dzisiejszych czasach ponad 90% turystów korzysta z Internetu do znalezienia właściwej oferty - nie pozwól aby nie mogli Ciebie odnaleźć - dołącz do nas.
Rejestracja obiektu
Dodaj obiekt
Szanowni Państwo,

Zapraszamy do procesu rejestacji obiektu noclegowego na łamach serwisów turystycznych wchodzących w skład grupy Hotelisko.pl - jednej z najskuteczniejszych i największych baz noclegowych i portali turystycznych w Polsce.

Rejestracja obiektu w serwisach grupy Hotelisko.pl jest płatna zgodnie z obowiązującym cennikiem. Proces rejestracji rozpoczyna się od utworzenia konta. Po wykonaniu tego kroku będą Państwo mieli możliwość kompleksowej konfiguracji swojej oferty.

Rozpocznij rejestrację

Nazwa obiektu
Adres e-mail
 


lub zobacz korzyści płynące ze współpracy z grupą Hotelisko.pl
 
Serwisy noclegowe Grupy Hotelisko.pl : Noclegi w Polsce, Noclegi, atrakcje turystyczne, Noclegi i mapy, Szklarska Poręba, Karpacz, Mikołajki, Zakopane, Dolny Śląsk,
 
© 2007 - 2019 Get In Web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl. Meble biurowe dostarcza nam Contract.