Strona Roku 2009 Miło nam poinformować Państwa, że nasz serwis Hotelisko.pl został odznaczony tytułem "Złota Strona Roku" tygodnika Wprost. Jest to najwyższe odznaczenie w konkursie, świadczące o naszej popularności.
Nasze serwisy
więcej serwisów
 
Grupa Hotelisko.pl
Grupa Hotelisko.pl to ogólnopolska sieć serwisów turystyczno-noclegowych. Oferujemy reklamę w Internecie dla hoteli, pensjonatów, gospodarstw agroturystycznych, kwater prywatnych i wszystkich innych obiektów noclegowych.

W dzisiejszych czasach ponad 90% turystów korzysta z Internetu do znalezienia właściwej oferty - nie pozwól aby nie mogli Ciebie odnaleźć - dołącz do nas.
Rejestracja obiektu
Cennik usług
Standardowy koszt rejestracji w serwisie Hotelisko.pl 99 zł netto za 1 rok abonamentowy. Dodatkowo Państwa oferta będzie wyświetlana w serwisie NoclegiNaMapie.pl. Jeśli posiadają Państwo kupon rabatowy, podczas rejestracji koszt zostanie pomniejszony o kwotę kuponu.

Koszty rejestracji obiektu w dodatkowych serwisach regionalnych są uzależnione od zasięgu serwisu i wynoszą od 30 do 50 zł netto za 1 rok abonamentowy. Szczegółowe informacje cenowe będą także dostępne podczas procesu rejestracji obiektu.

Zapraszamy do współpracy z nami - rozpocznij rejestrację lub zobacz korzyści płynące ze współpracy .
 
Serwisy noclegowe Grupy Hotelisko.pl : Noclegi w Polsce, Noclegi, atrakcje turystyczne, Noclegi i mapy, Szklarska Poręba, Karpacz, Mikołajki, Zakopane, Dolny Śląsk,
 
© 2007 - 2019 Get In Web. Wszelkie prawa zastrzeżone. Grupa Hotelisko.pl. Meble biurowe dostarcza nam Contract.